درباره آزمایشگاه دنا

هر آن چیزی که در مورد آزمایشگاه دنا باید بدانید

IMG_20221002_204535

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا

آزمایشگاه دنا در آذر ماه سال ۱۳۸۵ در شهر یاسوج افتتاح شد و تا به امروز توانسته خدمات زیادی را به مردم خون گرم یاسوج ارائه کند.در ادامه به تاریخچه ای مختصر و خدمات متنوع آزمایشگاه دنا می پردازیم.

فهرست مطالب

تاریخچه آزمایشگاه دنا

آزمایشگاه دنا در آذر ماه سال ۱۳۸۵ در شهر یاسوج با هدف ارائه خدمت در زمینه سلامت و بهداشت و خدمات آزمایشگاهی در سطحی پیشرفته و فراتر از نیاز استان و شهر یاسوج افتتاح شد.

در سال ۸۵ که ارائه خدمات آزمایشگاهی و پاتوبیولوژی در استان هنوز به شرایط ایده آل خود نرسیده بود,این آزمایشگاه دنا بود که با تهیه و راه اندازی به روز ترین دستگاه های آزمایشگاهی سعی در ارائه خدمت به بهترین شکل ممکن به مردم شهر یاسوج بود.

 

مدیریت آزمایشگاه دنا

وقتی اسم ازمایشگاه دنا را می شنویم تنها به چیزی که فکر می کنیم ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی کشوری می باشد ولی نباید فراموش کنیم اگر الان ازمایشگاه به این جایگاه در استان کهگیلویه و بویراحمد و حتی جنوب کشور رسیده مرهون درایت و تخصص فردی است که با تمام توان در این سال ها در کنار این مردم بوده و توانسته خدمات قابل توجهی را در زمینه سلامت و آزمایشگاهی ارائه دهد.

آقای دکتر رامین جانثار مدیریت پرتوان و متخصص پاتولوژیست علاوه بر خدماتی که خود ایشان انجام داده اند لذا در این سال ها بسیاری از جوان های این استان را در تخصص های مختلف و رده های اداری و آزمایشگاهی به خدمت گرفته اند تا این جوان ها بتوانند بازوی توانمندی باشند که ارائه خدمات به نحو احسن ادامه پیدا کند و رضایت حداکثری را جلب کنند.

کارکنان و پرسنل آزمایشگاه دنا

کارکنان و پرسنل ازمایشگاه دنا با دقت تمام و براساس شایسته سالاری در تمام این سال ها انتخاب شده اند و به مردم شهر یاسوج و تمام مراجعه کنندگانی که به آزمایشگاه دنا آمده اند اطمینان می دهیم که در بالاترین سطح ممکن به آن ها خدمت ارائه می دهیم.

هرساله برای تکمیل کادر آزمایشگاه از بین افراد واجد شرایط ازمون استخدامی برگزار می شود تا از بین فارغ التحصیلان و افراد دارای تجربه بهترین افراد انتخاب و به جمع ما بپیوندند.

ازمایشگاه دنا در رسته های مختلف دارای کادر مجرب است که در زیر اورده شده است :

  • مدیریت ازمایشگاه
  • مدیریت داخلی
  • بخش پذیرش و جوابدهی
  • بخش نمونه گیری
  • بخش هورمون و آزمایشات
  • بخش فنی و خدمات
  • بخش اداری و انفورماتیک

 

موقعیت و آدرس آزمایشگاه دنا

آزمایشگاه دنا در حال حاضر در شهر یاسوج – خیابان ۶۰ متری – بین گلستان ۵ و ۶ واقع شده است.

مراجعه کنندگان عزیز جهت حضور در آزمایشگاه همه روزه به جز ایام تعطیل می توانند از ساعت ۶ صبح تا ۲۰ شب مراجعه کنند.

لذا از طریق راه های زیر می توانند نسبت به دریافت نوبت و دریافت جواب آزمایشات خود به صورت آنلاین اقدام کنند و نیازی به حضور در آزمایشگاه نیست.

در کوتاه ترین زمان ممکن پذیرش شوید

آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم