آخرین مطالب وبسایت

آخرین اخبار، مقالات، مطالب علمی، اطلاعیه ها و نوشته های وبسایت آزمایشگاه دنا را در این صفحه بخوانید.

اخبار، مقالات، مطالب علمی، اطلاعیه ها

افسردگی پاییزی

افسردگی پاییز یا افسردگی فصلی چیست؟

افسردگی فصلی نوعی از اختلالات خلقی است که اغلب این اختلال افسردگی در ماه های پاییز و زمستان شروع می شوند و با تغییر فصل برطرف می شود.
استخدامی آزمایشگاه دنا

استخدامی نیمه دوم سال ۱۳۹۹ آزمایشگاه دنا

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در نیمه دوم سال ۱۳۹۹ از بین داوطلبان بر اساس شایستگی و آزمون، طبق ردیف های استخدامی زیر تعدادی...

واقعیت علمی ویروس کرونا

/
ویروس های کرونا یکی از انواع ویروس‌هایی است که می‌توانند سیستم تنفسی را در انسان و سایر پستاندران تحت تاثیر قرار دهند. این ویروس‌ها به همراه ویروس‌های سرماخوردگی، ذات الریه و سندرم حاد تنفسی یا سارس (SARS) می‌توانند بر سیستم گوارشی بدن نیز تاثیر گذار باشند.

زندانی بدون دیوار

اگر این روزها فقط خبرهای بد میشنویم، اگر هیچکدام به فکر عزت نفس مان نیستیم و اگر همگی در فکر زدن پنبه همدیگر هستیم، به سندرم «شکنجه خاموش» مبتلا شده ایم.
استخدامی آزمایشگاه دنا

استخدامی سال ۱۳۹۸ آزمایشگاه دنا

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در سال ۱۳۹۸ از بین داوطلبان بر اساس شایستگی و آزمون، تعدادی از متقاضیان را جهت کار در ساعات کاری متغیر، استخدام می نماید.

تالاسمی مینور را بهتر بشناسیم

/
تالاسمی از بیماریهای ژنتیکی است که در اثر ان هموگلوبین ساختار طبیعی خود را از دست می دهد وبنابراین پدیده ی تولید هموگلوبین غیر موثر در بدن ایجاد می شود، در نتیجه هموگلوبین معیوب قادر به اکسیژن رسانی مطلوب به اعضاء بدن نیست.

کرایو گلوبولین و کاربردهای آن

/
آیا میدانید کرایو گلوبولین چیست و کاربرد آن در چه مواردی میبا…

A nice post

/
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean…

Entry without preview image

/
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean…
اشتراک گذاری